Tik Tik yapin, aklinizda soru kalmasin...

10 Eylül 2010 Cuma

Bu ciceklerden sizde yapmak istermisiniz?

Gercek ve kabarik gibi durusu cazibeli geliyor. Hayatimizda hep kalbimizin sesini dinlemeyi hep isteriz, birde becerikli olsak diye de isteklerde bulunuruz. 
Bu son istegi gercekleklestirmek kolay..
Buraya tikladiginiz zaman hem kaynak hemde yapim asamalarini goreceksiniz...


Mis gibi kalin... MEDINEM

Benden Notlar: Daha once bahsettigim agresif tipli olan ogrencimle guzel temeller attik. Okula sevinerek geliyor ve gul gibi gulucukler saciyor bana ve etrafina. Mutluyum!. Bundan daha degerli ne olabilir ki?...
Sevgiliye duydugum ozlem devam ediyor. Her zaman ki gibi telefonumu gozetleme nobetindeyim bende. Tringg... diye calip sevgilinin sesini duyabilecekmiyim heyecanini yasamak da pek guzel. Sali gunu eve geldi bolca gorustuk skypeden... Ertesi gunun ogleni tekrar kesana gitti. Aksamki sohbetimiz cok eglenceli gecti. Komik seyler anlatti; geceleri kogusta horlama sendromu basliyor demesi yetti... :)

3 yorum:

neval dedi ki...

zordur asker yolu gözlemek :)

Sadece Yemek dedi ki...

Aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte sağlıkl,mutlu,huzur dolu bir bayram geçirmeniz dileğiyler.Bayramınız kutlu olsun.sevgiler.

ayfersultan yemek tarifleri ve hobler 2 dedi ki...

sa.Medinem bu duygularda güzel askerlik anıları hiç bitmez horlama olayı yıllar önce bir tanıdık anlatmıştı otelde yer olmadığından 2 kişilik odada kalmış tam uykuda bir ses sağa dön,dönüyorum tekrar uykuya dalınca aynı ses sola dön bu sabaha kadar devam etti sabah olunca brader neden uykuda talimat veriyordun demiş oda uykunda sürekli horluyordun uyuya bilmek için sana komut verdim çok horluyordun:))) mesleğiniz nedir diye somuş ben subayım demiş,tabi kendisinin anlatması dinleyenler gülme krizine girmiştik. sevgiler.A.E.O