Tik Tik yapin, aklinizda soru kalmasin...

16 Şubat 2009 Pazartesi

Le Sack (değişken vazo)


Le Sack diye farklı üründen yapılma vazoların var olduğunu bilmiyordum, ta ki bana hediye gelene kadar. Görünce çok şaşırdım... Bu nasıl bir şey dedim, su koyunca devrilir yada dökülür gibi endişelere kapıldım. Ama ne kadar kullanışlı olduğunu farkedince herkese tavsiye eder oldum.

Sıcak su ile istediginiz şekli veriyor ve sonra soğuk suya tutarak sabitliyorsunuz. Vazo, verdiğiniz şekli ile kalıyor ve muhafaza etmesi de çok kolay. Çünkü bu değişken vazolar hiç yer kaplamıyor. Yine sicak suya tutarak ve katlayip bir sonraki kullanima saklayabilirsiniz.
Resimdeki, bana gelen hediye ile aynı. Daha farklı modellere/renklere bakabilmek için google'a girip "le sack" diye yazmanız yeterli olacaktır.
Hadi kolay gele.... :)

2 yorum:

şeker pasta dedi ki...

Çok değişik ilginç bir vazo, ilk defa görüyorum...

sevil dedi ki...

Bu bir duyurudur :eger daha önce yolladıysam kusura bakma arkadaşım ne kadar cok duyurulursa o kadar cok katılım olacaktır şimdiden bu duyurumu yayınladıgın için tşk ederim

MERHABALAR CANIM ;ARTIK GELENEKSEL HALE GETİRMEYİ PLANLADIĞIMIZ İSTANBUL BULUŞMALARININ 4 .SÜNÜ GERCEKLESTİRECEGİZ DUYDUK DUYMADIK DEMEYİN 7 MART 2009 SAAT 14:30 DA İ ÜSKÜDARDA YÖRE ALIŞVERİŞ MERKEZİ (ADRES:Ahmediye Meydanı (Katlı Otopark Yanı) Üsküdar / İstanbul )‘DA BULUŞACAGIZ SENİDE ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIM .DAVET ETMEYİ UNUTTUGUM YADA YETİŞEMEDİM TÜM İSTANBULDAKİ SİTE SAHİBİ DOSTLARIM HEPİNİZİ BEKLİYORUM GELMEK İSTERSENİZ EGER YORUM KISMINA TELEFON VE İSİMLERİNİZİ BIRAKMANIZ YETERLİ OLACAKTIR İSTERSENİZ MSN ADRESLERİNİZİDE YAZABİLİRSİNİZ. YORUMLARIM ONAYLIDIR VE KESİNLİKLE YAYINLANMAYACAKTIR. LÜTFEN BANA OLUMLU YADA OLUMSUZ YORUM BIRAKINIZ
SEVGİLER BİRDEMLİKSOHBET SEVİL